+38(067)342-91-39+38(067)342-92-67

 • icon
 • icon

Вакансії

Наша компанія завжди шукає професіональних та відповідальних людей

 • Інженер-теплотехнік, теплоенергетик

  Вимоги:вища або незакінчена вища освіта за напрямом «Теплотенергетика»;обов’язкові відрядження;знання української мови.
  Умови роботи: 5-ти денний робочий тиждень в офісі та відрядження (близько 90−100 днів/рік);оплачувана відпустка 24 дні/рік;дружній колектив.
  Обов’язки:виконання еколого-теплотехнічних розрахунків та випробувань обладнання ТЕЦ;складання режимних карт котлів, графіків «паливо-повітря» процесу горіння;проведення пусконалагоджувальних робіт на об'єкті;виконання теплових і аеродинамічних розрахунків парових котлів;проектування реконструкції котлів середньої потужності (до 100 т.пари/год).
  Заробітня плата договірна.Повна зайнятість.

 • Інженер-електрик, енергетик

  Вимоги: вища або незакінчена вища освіта за напрямом "Енергетика та електротехніка";обов'язкові відрядження;знання української мови.
  Умови роботи: 5-ти денний робочий тиждень в офісі та відрядження (близько 50-60 днів/рік);оплачувана відпустка 24 дні/рік;дружній колектив.
  Обов'язки: розробка проектів в частині ЕТР;робота з системами РЗА;розробка проектів та введення в експлуатацію систем захисту та збудження генераторів;ведення розрахунків електротехнічного обладнання;введення в експлуатацію нового обладнання, пусконалагодження електросилової апаратури;вітається вміння роботи в середовищі EPLAN та AutoCAD.
  Заробітня плата договірна, по результатам співбесіди.Повна зайнятість.