+38(067)342-91-39+38(067)342-92-67

 • icon
 • icon

Вакансії

Наша компанія завжди шукає професіональних та відповідальних людей

 • Інженер-теплотехнік, теплоенергетик

  Вимоги:вища або незакінчена вища освіта за напрямом «Теплотенергетика»;обов’язкові відрядження;знання української мови.
  Умови роботи: 5-ти денний робочий тиждень в офісі та відрядження (близько 90−100 днів/рік);оплачувана відпустка 24 дні/рік;дружній колектив.
  Обов’язки:
  виконання еколого-теплотехнічних розрахунків та випробувань обладнання ТЕЦ;
  складання режимних карт котлів, графіків «паливо-повітря» процесу горіння;проведення пусконалагоджувальних робіт на об'єкті;виконання теплових і аеродинамічних розрахунків парових котлів;проєктування реконструкції котлів середньої потужності (до 100 т.пари/год).
  Заробітня плата договірна.Повна зайнятість.

 • Інженер-електрик, енергетик

  Вимоги: вища або незакінчена вища освіта за напрямом "Енергетика та електротехніка";обов'язкові відрядження;знання української мови.
  Умови роботи: 5-ти денний робочий тиждень в офісі та відрядження (близько 50-60 днів/рік);оплачувана відпустка 24 дні/рік;дружній колектив.
  Обов’язки:
  розробка проєктів в частині ЕТР;
  робота з системами РЗА;розробка проєктів та введення в експлуатацію систем захисту та збудження генераторів;ведення розрахунків електротехнічного обладнання;введення в експлуатацію нового обладнання, пусконалагодження електросилової апаратури;вітається вміння роботи в середовищі EPLAN та AutoCAD.
  Заробітня плата договірна, за результатами співбесіди.Повна зайнятість.

 • Програміст АСУ ТП

  Вимоги: бажано досвід роботи в середовищах програмування Siemens TIA Portal та Schneider Control Expert/Unity Pro;знання PCS7, Step7 classic, SoMachine, VB, Java, Linux, web, досвід роботи з IoT-шлюзами, досвід в пусконалагоджуванні на об’єкті - вітаються.
  Умови роботи: повна зайнятість з можливістю дистанційної роботи (якщо рівень знань достатній);робота пов’язана з відрядженнями;є ставка та щомісячне преміювання;обов’язкові відрядження;відрядження та пов’язані з ним затрати оплачуються додатково;24 дні оплачуваної відпустки;вітається наявність автомобіля для поїздок у відрядження (амортизація оплачується);робочий ноутбук;робочий номер.
  Обов’язки: програмування вищезгаданих брендів PLC та розробка візуалізації в WinCC Professional TIA Portal з подальшим налагоджуванням на об’єкті;створення інструкцій користувача;навчання персоналу;техпідтримка програмного продукту.
  Заробітня плата залежить від рівня знань.Також готові взяти студента. Досвід роботи від 1 року.

 • Інженер-хімік

  Вимоги: вища або незакінчена вища освіта за напрямом «технології неорганічних речовин, водоочищення та загальної хімії»;знання норм якості живильної, котлової води і пари;обов’язкові відрядження;знання української мови.
  Умови роботи: 5-ти денний робочий тиждень в офісі та відрядження (близько 40−60 днів на рік);достойна заробітна плата (ставка + премія), за результатами співбесіди, в залежності від кваліфікації та вмінь;оплачувана відпустка (24 дні/рік);дружній колектив;компенсація витрат у відрядженні;якщо є власний транспорт — компенсація пального та амортизації при поїздках у відрядження.
  Обов’язки: введення в експлуатацію водопідготовчого обладнання;
  налаштування водно-хімічного режиму ХВО та деаераційного відділення;
  організація водно-хімічного режиму ТЕЦ, котелень промислових підприємств;
  проведення пуско- та режимно-налагоджувальних робіт на об’єкті;
  складання звітної документації, інструкцій та навчання експлуатаційного персоналу підприємства.

  Заробітня плата договірна, за результатами співбесіди.Також готові взяти студента. Досвід роботи від 1 року.Неповна зайнятість.