+38(067)342-91-39+38(067)342-92-67

  • icon
  • icon

Про нас

«Енікон» - сучасна інжинірингова компанія в сфері промислової тепло- та електроенергетики. Ми пропонуєо повний комплекс інженерних послуг з автоматизації і режимному налагодженню ТЕС малої та середньої потужності, виконання робіт будь-якої складності, в тому числі «під ключ» - від розробки технічного завдання до здачі в експлуатацію. Основними видами діяльності підприємства є роботи по впровадженню та модернізації АСУ ТП ТЕЦ, які працюють на традиційних та альтернативних видах палива (газ, мазут, вугілля, лушпиння, тріска, біогаз), або модернізації вже існуючих.
В комплекс робіт входить проєктування, виготовлення щитів керування, програмування контролерів, розробка Scada-систем, комплектування, монтаж, пуск, налагодження, навчання обслуговуючого персоналу, техічний супровід.
На сьогодні маємо всі необхідні ліцензіі і дозволи на виконання комплексу вищезазначених робіт.
В компанії «Енікон» працюють спеціалісти з багаторічним досвідом роботи практично на всіх цукрових заводах України, а також за кордоном: кваліфіковані інженери-проєктанти, програмісти, монтажники, наладчики АСУ ТП ТЕЦ. Підприємство має в своєму розпорядженні всю необхідну для виконання робіт матеріально-технічну базу.
В процесі роботи з замовниками завжди вибудовуємо чесні ділові відносини.
Пропонуємо плідну співпрацю.

Illustration
Illustration
Illustration